Missioon

Aitame ettevõtetel saavutada olemasoleva ressursiga paremaid tulemusi. 

Visioon

Olla ettevõtetele usaldusväärne koostööpartner nende potentsiaali realiseerimisel.

Ettevõte

Konsultatsiooni- ja koolitusfirma Change Management OÜ (CM) tegevus on suunatud organisatsioonide olemasoleva meeskonna efektiivsuse tõstmisele Sales Performance Consulting (SPC) põhimõtteid rakendades. SPC on kontseptsioon, mis on ühendavaks sillaks konsultatsiooni ja koolituse vahel. SPC tööriistakast võimaldab müügiorganisatsioonidele pakkuda terviklahendust alatest olukorra analüüsist, adekvaatsest eesmärgistamisest, strateegilistest valikutest, läbi mille soovitakse eesmärkideni jõuda, kuni vajalike muudatuste juurutamiseni. Kui koolitus on üks tükk tervest puslest, siis SPC sisaldab kõiki tervikpildi kokkupanekuks vajalikke pusletükke. Kasvavas trendis on Pan Baltic projektide osakaal.

Konsultandi tööd alustasin Mercuri International Eesti ASis 2000.aastal, kus kolm aastat vastutasin vanemkonsultandina projektijuhtimise valdkonna arendamise eest Balti riikides ning edaspidi täitsin konsultatsiooni valdkonna juhi kohuseid. 

Change Management OÜ sai loodud 2006.aastal eesmärgiga pakkuda klientidele terviklahendusi, alates olukorra analüüsist vajalike muudatuste juurutamiseni. Konsultandina olen osalenud paljudes rahvusvahelistes projektides. Tööks vajaliku praktilise kogemuse olen 30 aasta jooksul omandanud õpetaja, müügikonsultandi, projektijuhi, müügiosakonna juhataja, tegevjuhi ja ärikonsultandina erinevatest valdkondadest – haridus, FMCG, ravimite hulgimüük, autokaubandus, konsultatsioon ja koolitus. 

Haridus: Tartu Ülikool, MBA (2002), Tallinna Pedagoogikaülikool (1992), magistrantuur (1992-1994). 

Töökeeled: eesti, vene, inglise

Arvi Heinloo


Juhatuse liige | Konsultant

Telefon: +372 56 26 00 36

Email: arvi@changemanagement.ee